Auta a vlaky - i k autodráze a kolejišti - Nový projekt

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výrobky a E-SHOP

Hračky

Dekorativní předměty


Speciální zakázky

Starší modely

Auta a vlaky - vhodné i k autodráze a kolejišti

Auta mají užší kola než auta do písku. Měří na výšku 8-10 cm (bez kol). K autům je možné dodat i silnice. Sestavení dráhy pro auta je velmi jednoduché. Stavebnice je otevřený systém a jednotlivá auta nebo díly autodráhy lze objednávat samostatně. Silnice jsou vyrobeny z lakované MDF desky. Nemají spojovací prvky, které by se ulamovaly. Pouze se kladou na koberec. Nesmýkají se, protože jsou opatřeny „suchými zipy“. Je možné je libovolně napojovat.

Na povrchovou úpravu používáme velmi kvalitní barevná mořidla a laky na vodní bázi. Dokumentaci o nezávadnosti použitých nátěrových hmot můžeme doložit. Zdobení je z barevných čalounických hřebíků.

Protože pracujeme na zakázku, každé vozidlo je originálem. Proto i uváděné ceny jsou přibližné.

Celková cena základní sestavy autodráhy je 7045,- Kč. Základní sestava autodráhy je rozložitelná na ploše 2x3 metry. Cena rozšířené sestavy vláčků a autodráhy je 23150,- Kč a sestava je rozložitelná na ploše 3x4 metry.


Na fotografiích jsou auta, která byla již dířve vyrobena a prodána, aktuální nabídku ke koupi naleznete v naší prodejně v Ořechově nebo na našem E-shopu, popřípadě nás kontaktuje telefonicky či e-mailemAuta osobní
Autobusy
Auta nákladní
Tahač + návěs korba
Tahač + návěs na přepravu aut
Tahač + návěs uzavřený
Traktor s valníkem
Vlaky, kolejiště
Autodráha - sestava, díly
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky