KATALOG VÝROBKŮ a E-SHOP - Nový projekt

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výrobky a E-SHOP
 

V katalogu výrobků si můžete prohlédnout  celý náš sortiment. Výrobky jsou členěny do jednotlivých kategorií.


Jak u nás objednat výrobek:

 
 

1.  v našem e-shopu
 
V e-shopu jsou k dostání výrobky, které máme převážně skladem.U nejžádanějších výrobků, které nemáme aktuálně vyrobeny, nabízíme výrobu na zakázku s dodáním do 3 týdnů s možností určit si barvu.
Výrobky zasíláme prostřednictvím České pošty, je možné také osobní vyzvednutí.

 
 
 
 
 

2. objednávka výrobku z katalogu, objednávka celé autodráhy

Kterýkoliv výrobek z katalogu si  můžete objednat, můžete si také zvolit jeho barvu. Doba zhotovení bude cca 3 týdny. Pro výrobek si k nám můžete přijít osobně nebo vám jej zašleme poštou (cena za poštovné bude připočítána k ceně výrobku).
Svoji objednávku nám můžete sdělit osobně u nás v dílně,  telefonicky:
734 606 493 nebo e-mailem: vruzovemsadu@vruzovemsadu.cz
Pokud si přejete objednat celou autodráhu, zavolejte nám na výše uvedené telefonní číslo, domluvíme se na velikosti dráhy a vypracujeme Vám cenovou kalkulaci.
Naši hotovou autodráhu Vám můžeme také na zkoušku zapůjčit - informace naleznete zde

 
 
 
 
 

3. speciální zakázky

Rádi také přijímáme speciální zakázky dle přání zákazníků. Jsou pro nás výzvou a zpestřením naší práce.

 
 
 
 
 

najdete nás také na FLERU   

 
 
 
 
 


Výrobky z dílny V růžovém sadu se vyrábějí z různých druhů dřeva listnatých stromů. Hlavní používanou technologií je rašplování. Některé výrobky, nebo jejich části jsou dlabané řezbářskými dláty. Předměty se také brousí a povrchově upravují. Z nátěrových hmot používáme olejování a voskování, nebo nátěr vodou ředitelným lakem. Barevné výrobky jsou předem mořené vodou ředitelnými mořidly. Veškeré nátěrové hmoty jsou v profesionální kvalitě a zdravotně nezávadné.Výrobní program je sestaven tak, že převažuje ruční práce.

Ceny jsou uvedeny k výrobkům, které se vyrábějí pravidelně a mohou se v průběhu času mírně lišt na základě měnících se cen vstupních materiálů. Některé fotografie zobrazují výrobky ze zakázek, které byly realizovány jednou. I takové zakázky rádi realizujeme, cenu je však potřeba stanovit dohodou. Jsme schopni přijmout dle přání zákazníka takové zakázky, u kterých můžeme využít naše osvědčené technologické postupy.


§
Náhradní plnění

Splňujeme podmínky pro poskytnutí náhradního plnění ve smyslu § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky