Nadace České spořitelny - Nový projekt

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 Vážení přátelé a příznivci dílny V růžovém sadu

Obracím se na vás s prosbou o podporu našeho projektu u Nadace České spořitelny. Svým hlasováním můžete přispět k úspěchu naší dílny v konkurenci více subjektů,  vítěz získá 70.000 Kč.

Jak hlasovat:

Hlasování probíhá zde: http://www.nadacecs.cz/granty/hlasovani?utm_source=web&utm_medium=N%C4%8CS&utm_campaign=Granty%202017
Jednotlivá zařízení ucházející se o grant jsou rozdělena do 3 skupin. My jsme ve třetí skupině „Péče o lidi s mentálním postižením“.
Náš projekt najdete úplně dole (je první v poslední řadě). Má název V RŮŽOVÉM SADU, z.ú. – Nedávejte lidem ryby, naučte je rybařit.
Po najetí myší na náš obdélník kliknete na znaménko +.
Na konci stránky vyplníte svoji  e-mailovou adresu (klikněte na text „Uveďte svou e-mailovou adresu“ a zobrazí se vám obdélník, kam ji vyplníte) a dáte HLASOVAT.
Na Váš e-mail bude odeslán odkaz, který potvrdíte. Teprve pak bude hlasování platné.
Pokud máte více e-mailových adres, neváhejte nás, prosím, podpořit ze všech. Bude potřeba každý hlas.

Proč hlasovat:
Příjem prostředků z veřejných zdrojů na provoz naší dílny s lidmi s mentálním handicapem a s autismem se během posledních 3 let radikálně snížil.  Situace je natolik vážná, že jakýkoliv finanční příspěvek může na vahách  „být či nebýt“ , přesunout závaží na stranu „být“. Chcete-li se přesvědčit o smysluplnosti naší činnosti, navštivte nás v naší dílně, shlédněte naše internetové a facebookové stránky.

Prosíme o rozeslání zprávy mezi vaše přátele.

Děkujeme

Vladimír Procházka

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky